گـــروه های راه یافته به مرحله نهایی این دوره از مسابقات

اختصاصی میعاد: بنا به اطلاعات دریافتی از کل کشور تاکنون گروه های ذیل موفق به کسب رتبه های برتر و راهیابی به هجدهمین دوره مسابقات سراسری تواشیح، همخوانی، اذان و ابتهال شده اند. این لیست لحظه به لحظه به روز خواهد شد.

لازم به ذکر است گروه های بصائر اصفهان، میعاد قم، مشکات خوزستان، طه آذربایجان شرقی و نجم الهدی لرستان بدلیل کسب رتبه های برتر در سال گذشته به عنوان گروه های ممتاز مستقیما به مرحله نهایی مسابقات راه خواهند یافت.

طه آذربایجان شرقی، معارج آذربایجان شرقی، تسنیم آذربایجان غربی، سبحان اردبیل، بصائر اصفهان، جنات اصفهان، آلاءالرحمن اصفهان، معراج بوشهر، شمس تهران، سبحان تهران، مشکات خوزستان، باقرالعلوم خوزستان، دانیال نبی خوزستان، انوار قدسیه خ شمالی، اسوه فارس، میعاد قم، معراج قم، ثامن الائمه کهکلویه، تبیان گیلان، طه مازندران، فاطر مازندران، بینات یزد، ثقلین یزد، کوثر یزد، بصائر یزد، ثامن الحجج یزد، نجم الهدی لرستان، نور اهل بیت لرستان و گروه اهل بیت(ع) از استان قزوین، گروه امیرالمونین(ع) گلستان.

 

نتایج تفصیلی به شرح ذیل می باشد:


استان آذربایجان شرقی:

گروه اول:معارج  

گروه دوم:رضوان

گروه سوم:ثارالله

 

استان آذربایجان غربی:

گروه اول:تسنیم

گروه دوم:الغدیر

 

استان اردبیل:

گروه اول: سبحان

گروه دوم:مشکات

گروه سوم: نورولایت

 

استان اصفهان:

گروه اول:جنات

گروه دوم:آلاءالرحمن

گروه سوم:المهدی

 

استان بوشهر:

گروه اول:معراج

گروه دوم:الغدیر

 

استان تهران:

گروه اول:  سبحان

گروه دوم:  نور

گروه سوم:  نیایش

 

استان قزوین

گروه اهل بیت ع

استان خوزستان:

گروه اول: باقرالعلوم

گروه دوم:دانیال نبی

گروه سوم:مصباح الهدی

 

استان خراسان جنوبی:

گروه اول: تبیان
گروه دوم:رضوان 
گروه سوم: قاین

 

استان خراسان رضوی:

گروه اول:سلسة الذهب

گروه دوم:ولیعصر

گروه سوم:فواد القرآن

 

استان خراسان شمالی:

گروه اول:انوارالقدسیه1

گروه دوم:تسنیم

گروه سوم:انوارقدسیه 2

 

استان فارس:

گروه اول:اسوه

گروه دوم:مصباح الهدی

گروه سوم:کوثر

 

استان قم:

گروه اول:معراج

گروه دوم:بقیة الله

گروه سوم:موعود

 

استان کهگیلویه و بویراحمد:

گروه اول:ثامن الائمه

 

استان گيلان

گروه اولتبيان

گروه دومنورالهدي

گروه سومفجر

 

استان لرستان:

گروه اول:نور اهل بیت

گروه دوم:نورالزهرا

گروه سوم:موعود

 

استان مازندران:

گروه اول:طه

گروه دوم:فاطر

گروه سوم:بنی فاطمه

 

استان یزد:

گروه اول:بینات

گروه دوم: ثامن الحجج

گروه سوم: بصائر

 

استان گلستان:

گروه امیرالمومنین(ع)