اسامی برگزیدگان سی‌و‌نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم زیباکنار

مراسم اختتامیه سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم شامگاه امروز اول آبان‌ماه در مجموعه زیباکنار رشت برگزار و در آن از برگزیدگان بخش سوم این مسابقات شامل رشته‌های قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ کل قرآن، حفظ ۲۰ جزء قرآن و حفظ ۱۰ جزء قرآن کریم تجلیل شد.

پیش از این در دو بخش دیگر و طی دو مراسم اختتامیه از برگزیدگان رشته‌های تواشیح و همخوانی قرآن، اذان و ابتهال تجلیل شد.

در ادامه نفرات اسامی برگزیده تمامی رشته های این دوره از مسابقات در بخش آقایان آمده است.

رشته حفظ کل قرآن

رتبه ممتاز

موسی معتمدی از اصفهان

محمدرسول تکبیری از تهران

سعید علی‌اکبری از قزوین

رضا گلشاهی از خراسان رضوی

ابوذر کرمی از استان مرکزی

رتبه عالی

محمدعلی اسلامی از استان تهران

محمود محمدی نیا خراسان رضوی

محمدرضا جاهدی نیا از خراسان رضوی

پیمان ایازی از مازندران

 

***

رشته قرائت تحقیق

رتبه ممتاز

سیدمصطفی حسینی از قزوین

حسین رفیعی از گیلان

رتبه عالی

محمدحسن موحدی از تهران

حامد علیزاده خراسان رضوی

امیر لعل اول از خراسان رضوی

سعید پرویزی از تهران

 

***

در رشته قرائت ترتیل

رتبه ممتاز

محمدجواد نصیری از اصفهان

احسان محمدی از خراسان رضوی

رتبه عالی

روح الله آقایی

حسین نصر از استان اصفهان

سیدحجت ترحمی از خراسان رضوی

محمدجواد جاوری از تهران

 

***

رشته حفظ ۲۰ جز قرآن

رتبه ممتاز

محمدعلی شریعتی از قم

محسن محمدی از اصفهان

رتبه عالی

محمد لائینی از مازندران

شایسته تقدیر

علی محبی‌پور از استان هرمزگان

مهدی بنی هاشمی از استان اصفهان

 

***

رشته حفظ ۱۰ جز قرآن

رتبه ممتاز

مصطفی سعیدی از استان مرکزی

محمد شریفی از استان مرکزی

رتبه‌های عالی

محمد سیلاوی از استان خوزستان

رضا رحیمی از لرستان

شایسته تقدیر

مسعود داوودی‌همراز از همدان

 

***

گروه‌های تواشیح و مدیحه سرایی

مشکات از خوزستان

بینات از استان یزد

میعاد از استان خوزستان

العباد از استان خوزستان

معارج از استان آذربایجان شرقی

 

***

اذان

حسن یوسف‌خانی از استان آذربایجان غربی

حامد سلطانی از استان یزد

جواد مولایی از استان همدان

مجتبی محمدی راد از استان گلستان

حمیدرضا محمودی از استان مرکزی

 

***

ابتهال

مهدی محمدزاده از استان آذربایجان شرقی،

مصطفی قاسمی از استان مازندران،

احمد راهی مالکی از استان خوزستان،

سیدسجاد اشرفی مازندران

حمزه یزدانی‌فر از استان خراسان رضوی

 

***

 

در رشته دعاخوانی

 

نصرالله بریچی از استان خوزستان

 

حسین یزدان‌پناه از استان قم

 

مهدی خطیب از استان البرز

 

سیدمصطفی موسوی از استان بوشهر

 

حسن کاری از خراسان جنوبی

 

***

معارف

حسن فرخی مقدم از ایلام

صاحب شریفی از خوزستان

رضا جیریایی شراهی از مرکزی

صابر صادقی کندوله از کرمانشاه

 

محمدرضا سوادکوهی از اصفهان

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید